תפריט ראשי

סושי לאירועים

אירועים חגיגיים הם חלק חשוב מהחיים של כולנו. כשאנחנו מארגנים אירוע, חשוב לנו שהאורחים שלנו יגידו וואו וידברו על האירוע שלנו ימים אח"כ. בין אם אנחנו רוצים לארגן אירוע בבית שלנו ובין אם אנחנו מארגנים אירוע לעבודה אנחנו חייבים לתת לאורחים שלנו את הטוב ביותר. סושי לאירועים מבית חברת Sushi Boo יכול לשדרג את האירוע שלנו ולהפוך אותו לחוויה של טעם בחיים.

סושי לאירועים באמצעות מגשי מסיבה – לאירוע טעים במיוחד!

 

מגשי מסיבה מלאים בסושי טרי ואיכותי מוסיפים לאירוע אספקט יוקרתי ומושקע, אם יש סושי האורחים יודעים שהשקעתם. אם אנחנו מארגנים מסיבת יום הולדת בבית שלנו או מסיבת יום הולדת במשרד אנחנו יכולים לדאוג שהכיבוד במסיבה לא יהיה רק חטיפים או גבינות אלא גם סושי איכותי וטרי. ברגע הראשון כולם יבינו שהיה שווה לבוא.

לחצו כאן לצפייה בגלריית תמונות של מגשי מסיבה

דוכן סושי – מפנק בכל אירוע

 

דוכן סושי מתאים מאוד גם לאירועים כמו כנסים עסקיים.
עמדת סושי מפוארת עם סושימן מקצועי שמכין סושי במקום תרשים את הלקוחות ואת השותפים העסקיים שלנו ותגרום להם להבין כמה אנחנו משקיענים. עמדת סושי גדולה ומפוארת עם מגשים מלאים בסושי בשלל צורות וצבעים מושכת את העין ואי אפשר להתעלם ממנה, וברגע שמתחילים לאכול אי אפשר להפסיק.

לחצו כאן לצפייה בגלריית תמונות של דוכני סושי

למה SushiBoo?

סושי מסמל יוקרה, הוא אמנם כבר מזמן לא אוכל לעשירים בלבד אבל עדיין נחשב לאוכל יוקרתי ועכשווי בין היתר בגלל הערכים התזונתיים המצויינים שלו, ולכן מאוד מתאים בקבלת פנים בכנסים ובאירועים שבהם חשוב לנו להרשים את האורחים.

סושי הוא גם מאכל שנוח לאכול בחברת אנשים שכן הוא נאכל בביס אחד ולכן מאוד מתאים לאירועים.

סושי לאירועים – למה קייטרינג סושי?20161203_201936

חשוב לשים לב מי עומד מאחורי החברה ומה המוניטין שלה, תמיד עדיף לבחור בחברה שמתמחה בעיקר בסושי זה מבטיח איכות ומקצועיות.
חשוב לשים לב מי מכין את הסושי בפועל ואיך העמדה נראית, עמדת סושי גדולה ומפוארת תציג בצורה אופטימלית את הסושי ותגרום לאורחים לגשת לדוכן ולאכול בהנאה.

למידע והזמנות צלצלו עכשיו: 0586-372-372